REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ WARSAW HOME

§ 1 POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z KUPONÓW RABATOWYCH

 1. Organizatorem promocji jest podmiot gospodarczy “Studio 1:1 Jarosław Szymański”, działający pod marką DOKI
 2. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania akcji promocyjnej prowadzonej poprzez KUPONY RABATOWE marki Doki, w szczególności zasady dokonywania transakcji sprzedaży towarów oraz prawa i obowiązki Studia 1:1 i Klienta, a w zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz.U.2017 r., poz. 1219 z późniejszymi zmianami).
 3. Promocja jest ściśle związana z uczestnictwem w wydarzeniu Warsaw Home 2019 (Nadarzyn, woj. Mazowieckie, PL), gdzie organizator promocji jest jednocześnie wystawcą.
 4. Promocja opiera się na zniżce 15% od cen regularnych na asortyment marki doki do zrealizowania w sklepie doki (https://doki.com.pl/)
 5. Zniżkę na produkty można uzyskać po wprowadzeniu jednorazowego kodu rabatowego, otrzymanego podczas targów Warsaw Home 2019 (kod rabatowy dostępny bezpośrednio na stoisku DOKI)
 6. Promocja ma ograniczenie zakupowe, czyli jeden klient może przystapić do promocji jednokrotnie.
 7. Promocją objęte są następujace meble: Wieszak K3, Pufa Ufa, Hocker Ufi, Rybitwa, Stolik Latte3, Wieszak Shadow, Wieszak K2, Ławka Meso,
 8. Promocja trwa od 03.10.2019 do 31.12.2019 (lub do wyczerpania asortymentu objętego promocją, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej).
 9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami
 10. Produkty zakupione bezpośrednio ze stoiska wystawcy DOKI, w ramach promocji rabatowej nie podlegają reklamacji.
 11. Produkty zakupione za pośrednictwem sklepu internetowego podlegają standardowemu regulaminowi sklepu DOKI

www.doki.com.pl/sklep