24.03.2021

Doki w Pracowni LPP

„Be Creative”

Marka Doki po raz kolejny pojawia się w biurach LPP. Wspaniałe wnętrza pracowni projektowych Fashion Lab “Be Crative” od samego wejścia prezentują meble marki Doki takie jak:

  • human
  • hocker Ufi
  • pufa Ufa
  • stolic Arc
  • wieszak K3

 

Na zdjęciu widzimy hockery Ufi we Wnętrzach Pracowni Projektowych Fashion Lab.

 

Foto: Studio 1:1

29.05.2020

DOKI w Krakowie

Siedziba krakowskiego oddziału LPP

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dostarczyć meble z naszej kolekcji do przestrzeni biurowej LPP S.A.

W aranżacji zaprojektowanej przez Studio 1:1 znalazły się:

Dziękujemy za zaufanie do naszej marki. 

02.04.2020

WE HAVE MUST HAVE!

Hocker UFI ze znakiem jakości must have 2020

must have jest dorocznym plebiscytem organizowanym przez Łódź Design Festival. Istotą plebiscytu must have jest wyróżnienie najlepszych polskich wdrożeń pochodzących od polskich producentów i designerów, które odzwierciedlają najistotniejsze trendy w polskim projektowaniu. Znak jakości must have stanowi rekomendację konsumencką. Plebiscyt promuje DOBRY POLSKI DESIGN.

27 marca 2020 Rada Ekspertów ogłosiła wyniki 10 – jubileuszowego plebiscytu must have 2020. Wyróżniono 75 produktów, a w tym  Hocker UFI. Czujemy ogromną radość i satysfakcję, tym bardziej, że jest to już trzeci mebel z naszej kolekcji wyróżniony przez Radę Ekspertów. W 2019 roku znak jakości must have otrzymała: Pufa UFA oraz Ławka MESO.

  • Hocker UFI – projektowany z myślą zarówno o domowych wyspach kuchennych, jak i mając na względzie przestrzenie biurowe (branża OFFICE) i gastronomiczne (restauracje, HoReCa)
  • Pufa UFA – jej obły kształt zachęca, aby na niej usiąść, wprowadza miękkość w surowych, prostych wnętrzach. Pufa UFA doskonale sprawdzi się w zaciszu domowym, ale i przestrzeniach publicznych (OFFICE, HoReCa)
  • Ławka MESO – solidna, dębowa ławka z miękkimi, tapicerowanymi elementami i unikalną skrzynką na drobiazgi (format A4). Mebel przeznaczony głównie do użytku domowego (salon, hol, garderoba, alternatywa dla krzeseł w kuchni) jak i biurowego (OFFICE, HoReCa)

Meble tapicerowane marki DOKI: Hocker UFI, Pufa UFA, Ławka MESO to absolutny MUST HAVE do Twojego wymarzonego wnętrza!

20.02.2020

DOKI w biurach LPP

Nowoczesne Centrum Dystrybucyjne LPP w Pruszczu Gdańskim

PUFA UFA, Ławki UFER i Hokery UFI stanowią spójne uzupełnienie przestrzeni nowoczesnego biura firmy LPP w Pruszczu Gdańskim. Centrum Dystrybucyjne ma nowy wizerunek opracowany przez architektów i projektantów Studio 1:1.  Cała przestrzeń zaprojektowana została jako open space, podzielona na strefy dostosowane do specyficznych potrzeb pracowników. Projekt uwzględnia indywidualne miejsca pracy, kameralne sale konferencyjne, strefy komunikacyjne oraz miejsca nieformalnych spotkań, wydzielone zabudowami meblowymi z funkcją akustyczną. Charakter wizualny wnętrza i estetyka w pełni wynika z potrzeb funkcjonalnych. Wnętrze ubogaca i ociepla duża ilość roślinności oraz „miękkich” filcowych tapicerek z kolekcji między innymi marki DOKI. Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć nasze produkty do takiej realizacji.

 

 

18.11.2019

Wyróżnienie honorowe StandOUT

Kolejny sukces wystawienniczy!

7 listopada 2019 roku portal Exspace.pl promujący kreatywne przestrzenie i wybitne wzornictwo przyznał stoisku DOKI Wyróżnienie Honorowe w ramach plebiscytu StandOUT. Warsaw Home 2019.

Plebiscyt StandOUT  ma na celu promowanie polskich firm, których ekspozycja marek i produktów wyróżnia się na imprezach wystawienniczych w Polsce i na Świecie.

Bardzo dbamy o każdy detal naszej działalności zarówno w zakresie stricte kolekcji DOKI, jak również jej ekspozycji. Jesteśmy ogromnie dumni z tego wyjątkowego wyróżnienia.

21.10.2019

DOKI na Warsaw Home 2019

Podsumowanie wydarzenia

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom stoiska DOKI podczas targów Warsaw Home 2019. Był to dla nas niesamowicie intensywny i inspirujący czas. Mieliśmy przyjemność przeprowadzić mnóstwo rozmów z projektantami, dystrybutorami, targowymi sąsiadami i miłośnikami polskiego designu. Jesteśmy wdzięczni za każde ciepłe słowo, sugestię i poświęconą uwagę. Nie da się ukryć, że nasza Rybitwa cieszyła się ogromną popularnością wśród niemalże wszystkich odwiedzających targi.

Udział w wydarzeniu Warsaw Home 2019 utwierdził nas w słuszności drogi jaką obraliśmy: wysoka jakość, dbałość o detal, nowoczesne wzornictwo… i podkreślanie naszej nadmorskiej tożsamości. Po tak pozytywnym przyjęciu marki DOKI  mamy teraz jeszcze większą motywację do dalszego rozwoju kolekcji.

 

16.05.2019

must have 2019

znak jakości dla produktów Doki

Ławka Meso oraz pufa Ufa zostały dostrzeżone przez jury w w plebiscycie Must have organizowanym przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu.

 

 

10.03.2019

Top Design Award 2019

Statuetka dla pufy Ufa

05.07.2018

Zaproszenie na wernisaż

Premiera naszej marki DOKI

Podczas tegorocznego festiwalu Gdynia Design Days nastąpi oficjalna premiera marki DOKI.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się w piątek 06.07.2018, o godz. 18:00 w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kontenera na festiwalu Gdynia Design Days 2018.

06.06.2018

Wystawa PolishUp!
w 3D

Zobacz ekspozycję w rozszerzonej rzeczywistości

Dla wszystkich osób, które chciały, ale niestety nie udało się dotrzeć do Łodzi, organizator festiwalu przygotował nie lada gratkę – możliwość wirtualnego spaceru po ekspozycji!

> link do interaktywnego modelu 3d wystawy

23.05.2018

Łódź Design Festival

udział w konferencji oraz wystawie

Serdecznie zapraszamy na Łódź Design Festival, gdzie na wystawie PolishUp!, w gronie 40 wyróżnionych marek znalazły się Doki.

W najbliższy piątek (25 maja) opowiemy o naszej pracy podczas spotkania “BiznesUp! design made in Poland”.

Start: 10.30, miejsce: kawiarnia Format (w centrum festiwalowym ŁDF).

> zobacz program wydarzenia…